BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šimtosios Beckhamo rungtynės

Beckso svajonė išsipildė. Vakar Stade de France stadione donas Fabio jį įtraukė į startinę vienuolikę šimtosioms (reikia tikėtis, ir paskutiniosioms) rungtynėms Anglijos rinktinės sudėtyje.

Ne taip jau daug žaidėjų pasiekė šią atžymą. Jei kalbėsime konkrečiai apie Anglijos rinktinę, be Beckhamo tokių futbolininkų tėra keturi - Billy Wrightas, Peteris Shiltonas bei du 1966 m. Pasaulio čempionai - Bobby Moore’as ir Bobby Charltonas.

Tačiau ar Beckhamas reikalingas rinktinei? Jo karjera praktiškai baigta (gera valia į JAV tokios klasės futbolininkai žaisti nevažiuoja). Artimiausias svarbus tarptautinis turnyras anglų laukia ne anksčiau kaip 2010-aisiais. Ar niekad išskirtiniu greičiu nepasižymėjęs Beckhamas bus naudingas rinktinei ir sulaukęs 34-erių? Tikriausiai ne. Dar daugiau - jau dabar jam yra pamaina. Kitas Davidas, išsiskiriantis puikiu kamuolio skersavimu ir juvelyriškai atliekamais baudos smūgiais. Kalbu, žinoma, apie Davidą Bentley. Šalia kamuolį prie kojų mėgstančių turėti Aarono Lennono, Joe Cole’o ar Shauno Wrighto-Phillipso 23-ejų Bentley rinktinei priduoda įvairiapusiškumo, o Fabio Capello turi daugiau erdvės taktiniams manevrams. Atidavus pagarbą ilgai tėvynei tarnavusiam Becksui reikia pradėti žiūrėti į priekį ir remtis ne tais, kam per trisdešimt.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą