BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Santos dovanėlės nepakako

Įdomiausias Premier lygoje šiandien buvo paskutinysis mačas. Vyko jis senąjame Ewood Parke, kur Blackburn Rovers priėmė Manchester United futbolininkus. Rungtynes kiek aktyviau pradėjo svečiai, tačiau nesnaudė ir Blackburnas. Sužaidus 20 minučių būtent šeimininkai ir pelnė įvartį. Po kamuolio išmetimo į aikštę iš už šoninės linijos suklydo Rio Ferdinandas. Po traumos į rikuotę šiandien grįžęs Nemanja Vidičius išgelbėti situacijos nesugebėjo, o jau Santa Cruzas žinojo, kaip pasiųsti kamuolį į tinklą.

Žinoma, United toks įvykių scenarijus netenkino. Dviejų taškų persvara prieš vizitą Stamford Bridge’e į Fergusono planus neįėjo. Tiesa, komandai užgulti Roverių vartus sekėsi sunkiai. Iki pertraukos geriausią progą turėjo Tevezas, tačiau vartininko aikštelėje argentinietis nepataikė į kamuolį. Po pertraukos Fergie į aikštę metė Nani, vėliau - O’Shea. United ėmė spausti varžovus, keletą kartų tikėjosi gauti 11 m. baudinį. Tačiau Robas Stylesas čempionams nuolaidų nedarė, Bradas Friedelis puikiai gynė savo vartus, o kartais Blackburną gelbėjo ir vartų konstrukcija. Tačiau Fortūna nusigręžė 87-ą minutę. Po kampinio galva puikiai sužaidė du United mažyliai - Paulas Scholesas ir Carlosas Tevezas. Pirmasis numetė kamuolį antrąjam, antrasis nukreipė šį į vartų tinklą. Chelsea gerbėjus šis įvartis nuliūdino net labiau nei Blackburno. Dabar United priekyje yra trimis taškais bei turi ženkliai geresnį įvarčių santykį. Tai reiškia, kad netgi pralaimėję Chelsea, United užsitikrintų čempionų titulą pergalėmis prieš West Hamą bei Wiganą.

Netrūko įdomių rezultatų ir kitur. Visų svarbiausia - pergalę svečiuose prieš Boro iškovojo ir į 16-ą vietą palypėjo Bolton Wanderers klubas. Į labai nemalonią 18-ą poziciją smuktelėjo Birmingham City, tačiau mėlynieji turi rungtynes atsargoje. Rytoj, sužaidę bent lygiosiomis Birmingemo derbyje, jie į 18-ą vietą išstumtų Readingą. Steve’o Coppello auklėtiniai vėl smuktelėjo į duobę ir šiandien 2 - 0 nusileido ne geriausios formos Londono Arsenalui.

O štai Fulhamo nuotykiai Premier lygoje, regis, nebeišvengiamai baigsis. 20 mln. svarų į komandą praėjusią vasarą investavęs klubas likus 3 turams 5 taškais atsilieka nuo 17-oje vietoje esančio Readingo. “Manchester United of the South.” Kurgi ne. Vasaros pirkiniai nepasiteisino, tikrosios žvaigždės (kaip kad Saha, van der Saras, Malbranque’as ar Boa Morte) per kelerius metus išsibėgiojo kas sau, o Fulham nebesugeba aplošti net ir smarkiai prarotuoto Liverpool. Sėkmės Championshipe.