BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bye bye Arsenal

Tai štai, laukėm, sulaukėm ir į istorijos lapus įrašėm dar vieną Manchester United ir Arsenal susitikimą. Tiksliau, įrašė žaidėjai. Ir šiandien Svajonių teatre pajėgesni buvo šeimininkai. Klasė, ne kitaip.

Arsenal sėkmingiau pradėjo rungtynes, tačiau pirmąjąme kėlinyje pasižymėjo ne įvarčiais, o švaistomomis progomis. Ypač šioje kategorijoje išsiskyrė Adebayoras. Savo ruožtu kelis pavojingus išpuolius (dažniausiai po Songo klaidų) suorganizavo ir United. Antrame kėlinyje kanonieriai pagaliau pasižymėjo. Po Ferdinando ir van der Saro nesusišnekėjimo Adebayoras kažkuria kūno dalimi (lyg galva, lyg ranka) pasiuntė kamuolį į tinklą. Po keletos minučių United vartininkas jau gelbėjo savo komandą po neapdairaus Ferdinando smūgio į savų vartų plotą.

Tačiau Arsenal ilgai nesidžiaugė. Vos po keleto minučių ranka savo baudos aikštelėje sužaidė Williamas Gallas (kapitonas ne žodžiais, o darbais, tiesa?). Realizuoti baudinį ėmėsi Cristiano Ronaldo. BUM - ir kamuolys spurda tinkle, o Howardas Webbas priekaištingai baksteli į 11 m. atžymą - “pakartot”. Pakartot tai pakartot - Ronaldo tokiais mirtinais smūgiais Lehmanną (taip taip, Lehmanną, Manuelio Almunios nebuvo net ant Arsenalo atsarginių suolo) matyt mielai terorizuotų kiaurą dieną.

Po praleisto įvarčio Arsenal regimai palūžo. Pasipylė kortelės - Hlebui, Adebayorui, Lehmannui… Negana to, Fergusonas į aikštę metė dar du sunkiai sulaikomus ginklus iš Pietų Amerikos - Tevezą ir Andersoną. Tačiau pergalingas įvartis krito nuo kanadietiškai-vokiškai-angliškos kojos. Po pražangos prieš Evra baudos smūgį iš maždaug 20 m. ėmėsi realizuoti Hargreavesas. Realizavo taip, kad Lehmannas net nesujudėjo. Nors paskutiniosiomis minutėmis po keitimo pasirodžiusių Walcotto ir Bendnerio entuziazmas įnešė gyvumo kanonierių žaidimui, United gana nesunkiai išlaikė persvarą. Tai reiškia, kad likus 4 turams Arsenal nuo lyderių atsilieka jau 9 taškais. Stebuklų nebūna.

Vieninteliu bent kiek realiu raudonųjų velnių konkurentu lieka Chelsea. Aristokratai ryt žais savo rungtynes su Wigan, o jau ketvirtadienį iš Premier lygos “malonės” keliaus į Goodison Parką kautis su penktoje vietoje esančiu Everton. Neaišku, kokia tokio idiotiško tvarkaraščio prasmė, tiesa, gana aišku, ką apie tai būtų pasakęs The Special One…

Rodyk draugams

Rašyti komentarą