BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Barselonoje - lygiosios

Jei pirmasis Čempionų lygos pusfinalio mačas buvo nykus, tai ir antrasis jo nė trupučio nepranoko. Barcelona ir Manchester United - atakuojančio futbolo asai? Pagal vakarykštes rungtynes - jokiu būdu.

United pradėjo labai gerai ir jau antrą minutę Gabrielis Milito apsimetė vartininku. Teisėjo tuo neįtikino - jis nedvejodamas skyrė 11 m. baudinį. Prie žymos stojo Ronaldo, tačiau, portugalo nelaimei, kamuolys sudrebino ne tinklą, o vartus laikančią konstrukciją.

Po šio epizodo iniciatyvą perėmė Barcelona. Kurti progas šeimininkams, tiesa, stengėsi labai sunkiai. United gynybos stoviniuodami barsukai įveikti tikrai neturėjo galimybių. Blankokai atrodė pagrindiniai puolimo lokomotyvai Messi ir Eto’o, niekuo apart aktorinių sugebėjimų neišsiskyrė ir į puolimą stumtelėtas Iniesta.

United blykstelėjo dar viena kontrataka, kurios metu Rafa Marquezas pargriovė Cristiano Ronaldo. Teisėjas pagailėjo šeimininkų, nors žiūrint kartojimą buvo daugiau nei akivaizdu, kad Marquezas žaidė ne į kamuolį. Nardytojo reputacija šį kartą atsisuko prieš Ronaldo.

Labai savotiška taktine schema žaidę United palošė aikštės vidurį, tačiau Barca tuo pasinaudoti nesugebėjo. Rezultatas prieš antradienio rungtynes Old Trafforde nežmoniškai slidus.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą