BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

6 turas: Chelsea grįžta į viršūnę

Šeštąjame ture didžiausią staigmeną pateikė Hull City. Tigrai nepalūžo po praleisto įvarčio ir išvykoje 2 - 1 įveikė ne bet ką, o patį Arsenalą. Per daugiau nei dvejus metus tai tik antrojo kanonierių nesėkmė Ashburton Grove stadione - tris taškus iš ten išsivežti iki šiol buvo pavykę tik West Hamui.

Arsenalo nesėkme pasinaudojo ir į pirmą vietą sugrįžo Chelsea, svečiuose palaužę atkaklius, tačiau meistriškumo stokojančius Stoke City. Nors po traumos grįžęs Didier Drogba visas rungtynes žaidė it drignių apsivalgęs kam mušti įvarčius atsirado ir be jo. Tik dėl prastesnio įvarčių santykio antroje vietoje yra Liverpool, Merseisaido derbyje 2 - 0 įveikę Evertoną. Pažymėtina, kad irisai šį sezoną namuose dar nėra pelnę nei taško.

Savojo žaidimo vis dar neranda ir ambicingieji Newcastle United bei Tottenham Hotspur. Laikinojo trenerio Joe Kinnearo vadovaujamos šarkos 2 - 1 pralaimėjo Blackburnui, Tottenhamas svečiuose nusileido labai nestabiliai šį sezoną žaidžiančiam Portsmouth.

Čempionai Manchester United ne be teisėjo pagalbos įveikė Bolton Wanderers ekipą. Kitai Mančesterio ekipai pasisekė mažiau - City svečiuose pripažino Wigano pranašumą.

Be didelio triukšmo į pirmaujančių trejetą įlipo Sunderlandą įveikusi Aston Villa, o gerai sezoną pradėjęs Middlesbrough patyrė dar vieną nesėkmę - neišnaudotų progų rungtynėse Boro namie minimaliu rezultatu nusileido West Bromwichui. Tuo tarpu eiliniame Londono derbyje West Ham svečiuose sugebėjo ne tik atlaikyti Fulham atakas, bet ir išsivežė pergalę 2 - 1.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą